PL EN
© 2012 Projekt: Indigo Design
Wykonanie: EagleIT
witam!


ja...
mam na imię Wojtek , 1958 - Ech! to już niezły kawał czasu, (na osłodę powtarzam sobie, że uznawany za jeden z najlepszych roczników), od bardzo dawna zaprzyjaźniony z fotografią, od kilku lat ta luźna przyjaźń, z roku na rok, staje się coraz bardziej zakręcona, żeby nie powiedzieć ogarnia mnie fotobzik totalny. Ciągle szukam swojej drogi, próbując fotografować (z różnym skutkiem) wszystko co zaciekawi oko, do głowy wpadają pęczki nowych pomysłów na ciekawe ujęcia i każdego dnia przekonuję się jak jeszcze wiele fotograficznych doświadczeń przede mną, ale to właśnie kręci najbardziej.

fotografia...
uczy patrzeć wokoło i dostrzegać rzeczy, które zwykle uchodzą uwadze, uznawane za zbyt banalne lub pospolite, dając bogactwo plastycznych obrazów i kształtując indywidualne poczucie smaku, zatrzymuje w cyfrowym wymiarze chwile i okruchy czasu, daje możliwość aranżowania i kreowania własnych pomysłów na scenę i zdjęcie, zmusza do pokory i każe odkurzyć zapomniane lekcje fizyki związane z posługiwaniem się światłem najistotniejszym elementem udanej fotografii, pozwala podzielić się swoim pryzmatem widzenia świata w globalnej internetowej przestrzeni.

moje portfolio...
bardziej kojarzy mi się z targowiskiem lub jarmarkiem gdzie spotykamy charakterystyczną mnogość produktów, a przy tym różną ich jakość. Zapraszam do środka, oceńcie sami.

oferta...
Masz ochotę na sesję fotograficzną? Poszukujesz fotografa, by udokumentować istotne dla Ciebie wydarzenia? Masz wizję potrzebnych Ci zdjęć reklamowych, a może interesuje Cię inna forma współpracy? Zapraszam.

Wojtek Kaczkowski
Telefon: (+48)713301506
E-mail: kontakt@photocreativegallery.com

Imię:
Nazwisko:
Twój adres e-mail:
Treść wiadomości: